Busty Sex Doll

Busty Sex Doll

Môžete si byť istí, že si kúpite prsnatú sexuálnu bábiku z našej továrne a my vám ponúkneme najlepší popredajný servis a včasné doručenie.

Detail produktu

poprsiay Sex Doll


Bez ohľadu na vašu prácu, koronavírus určite zmenil dva alebo viac aspektov vo vašom priemysle. Tu sú niektoré z dlhodobých následkov, ktoré to bude mať na odvetvie sexuálnych bábik:

 

Odstránenie stigmy okolo sexuálnych bábik. Ľudia, ktorí by si sexuálnu bábiku pravdepodobne nekúpili, si dnes kupujú modely pre začiatočníkov. Pri ďalšom používaní bude nakoniec viac ľudí meniť svoje negatívne vnímanie sexuálnych bábik.

 

Trvalý dopyt. V dôsledku toho, že viac ľudí bude akceptovať sexuálne bábiky, dopyt zostane konštantný aj po skončení pandémie.

 

Dôraz na inovácie. Ako všetci vieme, sexuálne bábiky boli v minulosti svedkami mnohých dizajnových zmien a s vírusom to nezastavilo. Výrobcovia sa budú usilovať vyvíjať nové dizajny a funkcie tak, aby vyhovovali jedinečným potrebám nového trhu.

 

A je to! Nový sociálny dištančný svet je zvláštny, ale tiež veľmi dôležitý. Okolo vírusu panuje toľko neistoty, ale všetci môžeme súhlasiť, že ochrana seba samého je najdôležitejším spôsobom, ako zostať zdraví. Nie je možné priamo povedať, kto má vírus, a tak udržiavať sociálny odstup a zostať doma, ak môžete zostať najvyššou prioritou.

 

Predstavíme vám mocné proporcie tejto poprsiay Sex Doll.


Meno Produktu

poprsiay Sex Doll

Výška

162 cm (vrátane hlavy)

Váha

50kg

poprsia

101cm

Underbust

57cm

Pás

67cm

Boky

106cm

Šírka ramien

36cm

Dĺžka ruky

62cm

Dĺžka nôh

74cm

Stehenný kruh

56cm

Teľací cirkus

34cm

Ruky

16cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE


Hot Tags: Busty Sex Doll, Drop Shipping, Výrobcovia, Dodávatelia, Distribútor, Veľkoobchod, Továreň, Na mieru, Kúpiť, OEM, ODM, Hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty