Bullet a Egg Vibrátory

Hľadáte lacné veľkoobchodné sexuálne hračky pre vaše sex shopy alebo párty so sexuálnymi hračkami? Ako profesionálny dodávateľ večierkov pre dospelých a veľkoobchodník so sexuálnymi hračkami pre dospelých veľkoobchodne najlacnejšie sexuálne hračky z Číny maximalizujeme váš zisk! Vibrátor s guľkami a vajíčkami je jednou z našich populárnych výrobných liniek pre sexuálne hračky, vrátane jiggle guličiek, kegelových guličiek, guľkových vibrátorov atď. .

Guľkové a vaječné vibrátory sú konečnými pánmi maskovania na trhu. Väčšina vibrátorov v tejto kategórii vyzerá ako guľka alebo vajce a nachádzajú sa tiež vo forme zapaľovačov, vajec, pier, rúžu alebo dokonca tampónov. Oba z nich sa dajú ľahko skladovať a prenášať a tiež sa skrývajú v očiach. veľmi ľahké. Sú dosť malé a ideálne sa používajú na vonkajšiu stimuláciu (na podnebí, stydké pysky, konečník atď.).

Vo väčšine prípadov sú guľkové vibrátory vyrobené z rôznych druhov plastov, ako je priemerný plast, tvrdý plast a plast s hladkým povrchom. Majte na pamäti, že tento materiál je recyklovateľný a celkom lacný. Na druhej strane, vajcia sa zvyčajne vyrábajú zo silikónu. Tento materiál je veľmi jemný k pokožke a genitáliám. Je hypoalergénny a ľahko umývateľný. Takýto vibrátor môžete použiť aj pod vodou, ak má dostatočnú odolnosť proti vode.

Vibrácie guľiek aj vajec majú tlačidlo alebo niekoľko tlačidiel zodpovedných za rýchlosť a intenzitu vibrácií. Niektoré vibračné hračky na vajíčka sú hands-free a dajú sa ovládať na diaľku. Takmer všetky tieto vibrátory nemajú drôty a pracujú z batérií. Sú nabíjateľné a často ponorné.
Ste firma, ktorá hľadá distribútorov Bullet a Egg Vibrátory? Alebo podnikáte v oblasti námornej dopravy, aby ste zarobili peniaze navyše? Každopádne ste na správnom mieste. Onemo Secret je slávny Bullet a Egg Vibrátory výrobca a dodávateľ. Poskytujeme tiež prispôsobené služby. Ak chcem veľkoobchod, akú cenu mi dáš? Ak je vaše veľkoobchodné množstvo veľké, môžeme poskytnúť správnu cenu. Chceme, aby spolupráca značkových spoločností OEM alebo ODM im poskytovala vysoko kvalitné výrobky. Vitajte v našej továrni na nákup a hromadnú objednávku Bullet a Egg Vibrátory. Vynikajúca kvalita a profesionálne služby nám priniesli široký trh doma i v zahraničí. Tešíme sa na spoluprácu s vami, ak sa chcete dozvedieť viac, môžete sa s nami teraz poradiť, včas vám odpovieme!