Bábika s veľkým prsníkom

Bábika s veľkým prsníkom

Nasleduje úvod do sexuálnych bábik s veľkým prsníkom. Dúfame, že pomôžete všetkým lepšie porozumieť sexuálnym bábikám s veľkým prsníkom. Vitajte noví aj starí zákazníci, aby ste s nami aj naďalej spolupracovali na dosiahnutí lepšej budúcnosti! Hľadáte úplné sexuálne uspokojenie pri absencii ľudského partnera a kedykoľvek chcete? Predstavte si čas, keď nemusíte závisieť od nálady alebo želaní partnera.

Detail produktu

Bábika s veľkým prsníkom


Hľadáte úplné sexuálne uspokojenie v neprítomnosti ľudského partnera a kedykoľvek chcete? Predstavte si čas, keď nemusíte závisieť od nálady alebo želaní partnera. Sexuálne bábiky môžu naplniť vašu túžbu po orgazme. Bez ohľadu na to, či potrebujete bábiky pre mužov alebo ženy, výber toho najlepšieho realistického sexuálneho bábiku zahŕňa pozornosť jeho pohlavných orgánov.


Niektorí ľudia majú radi prsnaté bábiky, zatiaľ čo iní sú zameraní na tie ladné. Môžete mať fetiš so širokým pásom alebo vás priťahovať veľká korisť z milostnej bábiky. Ak ste žena, kľúčom je výška a veľkosť penisu vašej bábiky. Bábika môže byť blondínka, latinskoamerická, ebenová, s tvárou dieťaťa alebo so športovou tvárou. Odhoďte svoje najtemnejšie sexuálne túžby a získajte práve ženu / muža svojich snov.

 

Dovoľte nám predstaviť vám mohutné proporcie tejto bábiky Big Breasts Curvy Sex Doll.


Meno Produktu

Big Breasts Curvy Sex Doll

Výška

160 cm (vrátane hlavy)

Váha

39 kg

poprsia

85cm

Underbust

59cm

Pás

61cm

Boky

97cm

Šírka ramien

37cm

Dĺžka ruky

61cm

Dĺžka nôh

75cm

Stehenný kruh

51cm

Teľací cirkus

32cm

Ruky

17cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE


Hot Tags: Big Breast Sex Doll, Drop Shipping, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továrne, na mieru, kúpiť, OEM, ODM, hromadne

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty