Sexuálne bábiky Big Booty

Sexuálne bábiky Big Booty

Realistická sexuálna bábika, nazývaná tiež nafukovacia bábika alebo milostná bábika, je druh sexuálnej hračky, ktorá má tvar a veľkosť sexuálneho partnera, ktorý pomáha pri masturbácii. Bábika môže mať rôzne podoby a môžete sa rozhodnúť kúpiť ju podľa svojho fetiša. Môžete si byť istí, že si z našej továrne kúpite veľkú sexuálnu bábiku s korisťou, a my vám ponúkneme najlepší popredajný servis a včasné doručenie.

Detail produktu

Sexuálne bábiky Big Booty


Realistická sexuálna bábika, nazývaná tiež nafukovacia bábika alebo milostná bábika, je druh sexuálnej hračky, ktorá má tvar a veľkosť sexuálneho partnera, ktorý pomáha pri masturbácii. Bábika môže mať rôzne podoby a môžete sa rozhodnúť kúpiť ju podľa svojho fetiša. Môže prísť s iba hlavou, celým telom s tvárou alebo s doplnkami ako je konečník, vagína, penis alebo ústa, ktoré vás stimulujú.


Na vylepšenie vášho sexuálneho zážitku sú časti bábik skutočného sexu niekedy vibrujúce a dajú sa ľahko vymeniť alebo odstrániť, ak prestanú fungovať alebo ak chcete alternatívu.

 

Let us introduce you to the powerful proportions ofthis Sexuálne bábiky Big Booty. 

 


Meno Produktu

Sexuálne bábiky Big Booty

Výška

155 cm (vrátane hlavy)

Váha

42kg

poprsia

97cm

Underbust

53cm

Pás

49cm

Boky

88cm

Šírka ramien

35cm

Dĺžka ruky

59cm

Dĺžka nôh

75cm

Stehenný kruh

48cm

Teľací cirkus

31cm

Ruky

16cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE
Hot Tags: Sexi bábika Big Booty, zasielanie, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty