Ázijská skutočná bábika

Ázijská skutočná bábika

Japonské ženy sú nádherné a vyzerajú ako bábiky. To môže byť jeden z dôvodov, prečo je sexuálnych bábik, ktoré sa podobajú japonským dievčatám a ženám, na trhu obrovský dopyt. Vitajte u nás v nákupe ázijskej skutočnej bábiky. Na každú požiadavku od zákazníka odpovedáme do 24 hodín.

Detail produktu

Ázijská skutočná bábika


Už ste si niekedy predstavovali, prečo sú japonské sexuálne bábiky také populárne?

 

Japonské ženy sú nádherné a vyzerajú ako bábiky, a to môže byť jeden z dôvodov, prečo je sexuálnych bábik, ktoré sa podobajú japonským dievčatám a ženám, na trhu obrovský dopyt.

 

Percento slobodných mužov v Japonsku je tiež oveľa väčšie ako v mnohých iných rozvinutých krajinách.

 

Musia nejako prepúšťať svoju sexuálnu frustráciu, a preto pri výrobe estetických a skutočných sexuálnych bábik používali svoje pokrokové technológie.

 

Jedným z príjemnejších aspektov japonských sexuálnych bábik je, že sú roztomilé a vyzerajú nevinne a takmer naivne. Väčšina drobných sexuálnych bábik vyzerá ako panny, ktoré sú pripravené na trhanie a vychutnávanie.

 

Muži, ktorí si chcú kúpiť sexuálne bábiky, zvyčajne kúpia japonské sexuálne bábiky kvôli mnohým možnostiam a rozmanitosti japonských sexuálnych bábik, ktoré nájdu na trhu.

 

Tieto japonské baby vyzerajú lákavo, zvodne a niekedy submisívne voči vašej sexuálnej agresii, a preto ich milujú muži zo všetkých častí sveta.

 

Let us introduce you to the powerful proportions ofthis Ázijská skutočná bábika.


Meno Produktu

Ázijská skutočná bábika

Výška

165 cm (vrátane hlavy)

Váha

36kg

poprsia

88cm

Underbust

69cm

Pás

55cm

Boky

86cm

Šírka ramien

37cm

Dĺžka ruky

58cm

Dĺžka nôh

85cm

Stehenný kruh

44cm

Teľací cirkus

29cm

Ruky

16cm

Dĺžka chodidiel

21cm

Materiál

TPE


Hot Tags: Ázijská skutočná bábika, preprava, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty