8 palcové dúhové dildo

8 palcové dúhové dildo

Ukážte svoju hrdosť s týmto 8-palcovým dúhovým dildom! Tento jedinečný potešovací produkt, ktorý je vysoký 8 palcov, sa pýši rukávom. Táto pútavá hračka, ktorá je nádherne navrhnutá v 6 farbách a predstavuje všetko, čo predstavuje rovnosť. V spálni určite urobí dojem.

Detail produktu

8 palcové dúhové dildo

Ukážte svoju hrdosť s týmto 8-palcovým dúhovým dildom! Tento jedinečný potešovací produkt, ktorý je vysoký 8 palcov, sa pýši rukávom. Táto pútavá hračka, ktorá je nádherne navrhnutá v 6 farbách a predstavuje všetko, čo predstavuje rovnosť. V spálni určite urobí dojem. Vyrobené od hlavy po päty z prvotriedneho silikónu, vďaka ktorému je čistenie rýchle a ľahké a zároveň bezpečné pre použitie na všetkých citlivých miestach. Nezabudnime na základňu s prísavkou, ktorá poskytuje extrémne odsávanie, kdekoľvek chcete, pre najrôznejšie druhy zábavy, vrátane hrania s postrojmi, ktoré sa dajú ľahko pripnúť k vášmu obľúbenému postroju. Láska je láska, takže sa pripravte na bláznivú lásku s dúhovým dildom Pure Pure!


Väčší je lepší

Od samého vrcholu podrobného hrotu až po pevné, ale stlačiteľné guľôčky, 8-palcové dúhové dildo prináša hlbší prienik a hrubší obvod, aby splnilo každú vašu túžbu.

 

Extrémne sanie

Keď hovoríme extrém, myslíme to naozaj vážne. Na základni tohto 8-palcového dúhového dilda nájdete prísavku, ktorá sa prilepí na množstvo plochých povrchov a zároveň zostáva úplne bezpečná vďaka nekonečnej zábave. Či už sa ho rozhodnete nalepiť na stenu, podlahu alebo dokonca na sprchu, jedna vec je istá - toto 8-palcové dúhové dildo kamkoľvek nejde! Prísavka a široká základňa tiež zabraňujú nadmernému zasunutiu, čo z nej robí perfektnú hračku pre análnu hru.


Kompatibilita postrojov

Všetko vďaka svojej prísavnej základni sa dá toto 8-palcové dúhové dildo pripojiť k širokej škále postrojov pre dlhšie hranie. Nechajte svoje dildo, aby sa stalo vašim rozšírením v spálni, keď je spárované s vašim obľúbeným postrojom.


Dúhový dizajn

Šesť ikonických farieb dúhy zdobí tento silikónový povrch dilda, čo predstavuje prijatie, rovnosť a nepriazeň osudu a zároveň dodáva jedinečný farebný príbeh, ktorý určite upúta pozornosť každého záujemcu o potešenie.


Meno Produktu

8 palcové dúhové dildo

Farba

Dúha

Váha

318 g

Veľkosť

Dĺžka: 20,5cm, Použiteľná dĺžka: 14,5cm, Priemer: 3,7cm

Typ

Vibrátor Dildos

Model

OMDDQ-14

Hlavný materiál

Tekutý silikón


Hot Tags: 8 palcové dúhové dildo, zasielanie, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty