Vajcia lásky v jazyku 3 v 1

Vajcia lásky v jazyku 3 v 1

Môžete si byť istí, že si z našej továrne kúpite milostné vajíčko lízajúce jazyk 3 v 1 a ponúkneme vám najlepší popredajný servis a včasné doručenie. Ako naznačuje jeho názov, vibrátor na vajcia má zaoblený oválny tvar ako vajce. Vibrátory na vajcia sa zvyčajne líšia od ostatných typov vibrátorov tým, že sú vybavené diaľkovým ovládaním a dajú sa ovládať na určitú vzdialenosť: sú ideálne na realizáciu fantázie vo vonkajšom alebo verejnom priestore.

Detail produktu

Vajcia lásky v jazyku 3 v 1


As its name suggests, an egg vibrator has a rounded oval shape just like an egg. Usually egg vibrators differ from other types of vibrators in the way they’re equipped with a remote to control and can be controlled at a certain distance: they’re perfect to realize outdoor or public area fantasies. Many couples like using this Vajcia lásky v jazyku 3 v 1 in restaurants, theaters and on the dance floors, and getting buzzed by their partner without notice, in public yet secretly. Get down on a dancefloor, go out to a nice restaurant, or if you work in the same location, why not carry your Egg Vibrator inside you, hand over the remote to your accomplice and have them activate your senses when you least expect it, but most want it. It will give you excruciating pleasure.  


This Vajcia lásky v jazyku 3 v 1 is a little different from common ones.It comes with 3 different heads:clit sucking,wheel clitoris simulation,tongue oral sex.


Curating 3 fantastically interchangeable vibes, a selection of compatible accessories into one handy clitoral-loving collection, The Vajcia lásky v jazyku 3 v 1 Clit Kit presents a thrilling range of solo or shared pleasure possibilities.


Attached to the external stimulator with a long length cord, this Vajcia lásky v jazyku 3 v 1 can be used to target your/their inner sweet spots (butt included!). Another 12 modes of vibration wait in the bullet. Combine bullet vibration with clitoral love, or enjoy each  individually. Dedicated buttons control each side of Casanova, letting you curate a perfect orgasm.


Meno Produktu

Vajcia lásky v jazyku 3 v 1

Hlava

Stimulačné koliesko klitorisu, klitorisový jazyk, sanie vzduchového impulzu

Metóda nabíjania

USB


Hot Tags: 3 v 1 jazyk olizuje milostné vajíčko, preprava, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň, na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty