Sexi bábika 150 cm - 159 cm

Onemosecret je medzinárodný profesionálny výrobca sexuálnych hračiek špecializujúci sa na vývoj, výrobu a predaj medicínskeho silikónového materiálu a sexuálnych bábik TPE na celé telo. Máme bohaté skúsenosti s dizajnom a výrobou. A máme vlastných profesionálnych maliarov a návrhárov modelov. Tu si môžete prispôsobiť svoju sexuálnu bábiku s veľkosťou 150 cm - 159 cm, zvoliť rôzne veľkosti tela, hlavy, prsia a časti tela.

Všetky sexuálne bábiky 150 - 159 cm sú certifikované ISO900, CE, RoHs, ich použitie alebo ďalší predaj je bezpečný a bezpečný. Naše sexuálne hračky sa vyvážajú hlavne do Spojených štátov, Európy, Japonska, Kanady atď. Máme sklady v EÚ a USA. Tieto bábiky v sklade sú všetko populárne bábiky. Bez dovoznej dane. Čas dodania: 3–5 pracovných dní. Hľadáme spoluprácu s online obchodmi so sexuálnymi hračkami, veľkoobchodníkmi a partnermi pre ďalší predaj po celom svete.

Vždy sa zaväzujeme poskytovať vysoko kvalitné a bezpečné výrobky pre dospelých pre dospelých maloobchod alebo veľkoobchod za najvýhodnejšiu cenu. Všetky sexuálne bábiky 150 cm - 159 cm vyrobené z ekologicky nezávadného materiálu, silikónu, TPE a kostry z nehrdzavejúcej ocele vo vnútri. Pokožka týchto sexuálnych bábik je jemná, hladká a elastická rovnako ako skutoční ľudia, rovnako ako ľudia môžu vykonávať rôzne druhy pozícií.
Ste firma, ktorá hľadá distribútorov Sexi bábika 150 cm - 159 cm? Alebo podnikáte v oblasti námornej dopravy, aby ste zarobili peniaze navyše? Každopádne ste na správnom mieste. Onemo Secret je slávny Sexi bábika 150 cm - 159 cm výrobca a dodávateľ. Poskytujeme tiež prispôsobené služby. Ak chcem veľkoobchod, akú cenu mi dáš? Ak je vaše veľkoobchodné množstvo veľké, môžeme poskytnúť správnu cenu. Chceme, aby spolupráca značkových spoločností OEM alebo ODM im poskytovala vysoko kvalitné výrobky. Vitajte v našej továrni na nákup a hromadnú objednávku Sexi bábika 150 cm - 159 cm. Vynikajúca kvalita a profesionálne služby nám priniesli široký trh doma i v zahraničí. Tešíme sa na spoluprácu s vami, ak sa chcete dozvedieť viac, môžete sa s nami teraz poradiť, včas vám odpovieme!