12-frekvenčný vibrátor s elektrickým šokom

12-frekvenčný vibrátor s elektrickým šokom

Vitajte u nás v zakúpení 12-frekvenčného vibrátora s elektrickým šokom. Na každú požiadavku od zákazníka odpovedáme do 24 hodín.

Detail produktu

12-frekvenčný vibrátor s elektrickým šokom


Posuňte svoj zmyselný zážitok na ďalšiu úroveň s týmto neuveriteľným vibrátorom, ktorý sa môže pochváliť elektrickou stimuláciou a 12 frekvenčnými vibráciami.


Tento 12-frekvenčný elektrický šokový vibrátor, ktorý kombinuje masáž bodu G a klitorisu a elektrickú stimuláciu, vás privedie k zmiešaným orgazmom v celom tele a vytlačí vás na vrchol. Zatiaľ čo mierne zakrivený hriadeľ vysiela lahodné vibrácie do vášho bodu G, vonkajšie uši stimulujú proti vašej perle. Elektrická stimulácia vás bude určite tlačiť cez okraj.


Inšpirácia osvedčenou masážnou technikou typu „poď sem“, extra zakrivený hrot 12-frekvenčný vibrátor s elektrickým šokom sa dramaticky uhol, keď sa dostanete dovnútra. Samozrejme, že túto sexy krivku môžete určite využiť aj na klitoris, bradavku alebo anál - plyšovo pevný silikón sa ohýba tak, aby vyhovoval väčšine pozícií a stimulačným chúťkam.


Tento 12-frekvenčný vibrátor s elektrickým šokom má 5 elektrických stimulov a 12 výkonných vibračných režimov. Tento vibrátor môže stimulovať váš vaginálny, análny, bod G, perineum, klitoris, aby poskytli mechanizmus sexuálneho zážitku a precítili novú sexuálnu cestu. Nechajte cítiť ďalší druh stimulácie v sexe - pocit úrazu elektrickým prúdom!


12-frekvenčný vibrátor s elektrickým šokom je plne vodotesný a nabíjateľný pomocou magnetického USB. Čistite teplou mydlovou vodou alebo prípravkom vhodným na starostlivosť o hračku.


Meno Produktu

12-frekvenčný vibrátor s elektrickým šokom

Funkcia

12 Rýchlosť vibrácií, elektrický šok

Metóda nabíjania

USB magnetické


Hot Tags: 12frekvenčný elektrický šokový vibrátor, zasielanie, výrobcovia, dodávatelia, distribútor, veľkoobchod, továreň na mieru, nákup, OEM, ODM, hromadné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty